Wybierz język:
Specjalizacje
O kancelarii – Adwokat Marek Nogajski
O kancelarii
Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz osób indywidualnych jak też i podmiotów gospodarczych. Przy wszystkich prowadzonych sprawach, poza maksymalnym zaangażowaniem, zwracamy szczególną uwagę na dyskrecję i poufność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie , co gwarantuje skuteczność podejmowanych na rzecz naszych klientów działań.

Pracami kancelarii kieruje adw. Marek Nogajski, który to w zawodzie prawnika funkcjonuje od 2004 roku. W trakcie jego wykonywania w/w ukończył aplikację prokuratorską, praktykował w renomowanej kancelarii adwokackiej jak też pracował w Sądzie Okręgowym w Radomiu, zajmując stanowisko asystenta sędziego. Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach stale poszerza on swoją wiedzę i rozwija umiejętności. Nadto w/w wykonuje zawód adwokata ściśle przestrzegając zasad etyki adwokackiej i godności zawodu.

W obsłudze prawnej kancelaria przedstawia rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta. Jednym z nadrzędnych celów działań kancelarii jest szukanie i wdrażanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych dla poszczególnych klientów indywidualnych jak też biznesowych.
MENU
Strona główna
Kariera
Klienci indwyidualni
Klienci biznesowi
Probono
SPECJALIZACJA
Prawo Administracyjne
Prawo Cywilne
Odszkodowania i zadośćuczynienia
Prawo karne
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prawo spadkowe
KANCELARIE
Iłża
Radom
NOTKA PRAWNA
Copyright by bialyart.com. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści zawartych na witrynie www.adwokat-radom.eu, w całości bądź w części, w formie drukowanej bądź za pośrednictwem internetu, jest bez zgody zabronione.
Mapa strony
Polityka cookies